Strona: Ośrodek Kształcenia Lotniczego PRz w Jasionce / Strona: 6

12 Mar

PRz będzie współpracować z PWSZ Chełm w zakresie lotnictwa

12-03-2020 r.
PRz będzie współpracować z PWSZ Chełm w zakresie lotnictwa. Podpisano porozumienie w tej sprawie.
12 Mar

Wirus SARS-CoV-2 - zachowuj się odpowiedzialnie

12-03-2020 r.
W związku ze wzrostem ryzyka zakażenia wirusem SARS-CoV-2, prosimy o ostrożność, odpowiedzialne zachowanie i bezwzględne stosowanie się do wytycznych Ministerstwa Zdrowia oraz odpowiednich służb.

11 Mar

Najnowszy Biuletyn Bezpieczeństwa Urzędu Lotnictwa Cywilnego

11-03-2020 r.
Zapraszamy do zapoznania się z kolejnym biuletynem publikowanym przez Biuro Zarządzania Bezpieczeństwem w Lotnictwie Cywilnym ULC.
11 Mar

Ćwiczenia służb mundurowych na uczelnianym lotnisku EPRJ

11-03-2020 r.
Podkarpaccy kontrterroryści, wojskowi i strażacy trenowali swoje umiejętności na lotnisku OKL PRz w Jasionce.

02 Mar

O lotnictwie, kształceniu lotniczym i motoryzacji w Radiu Centrum. Dyrektor...

02-03-2020 r.
27 lutego 2020 roku instr. pil. Mieczysław Górak - dyrektor OKL PRz był gościem audycji Radia Centrum. W programie opowiadał m.in. o kształceniu lotniczym, lotnictwie, a także o motoryzacji.
02 Mar

Za nami III Konferencja Bezpieczeństwa Lotniczego

02-03-2020 r.
Już po raz trzeci na Politechnice Rzeszowskiej odbyła się konferencja poświęcona bezpieczeństwu w lotnictwie. Inicjatywa Ośrodka Kształcenia Lotniczego jako jednostki uczelnianej kształcącej praktyczn

Komunikat w sprawie zagrożenia epidemiologicznego koronawirusem
27 Lut

Komunikat w sprawie zagrożenia epidemiologicznego koronawirusem

27-02-2020 r.
Komunikat w sprawie zagrożenia epidemiologicznego koronawirusem 2019-nCoV
Program III Konferencji Bezpieczeństwa Lotniczego OKL PRZ
24 Lut

Program III Konferencji Bezpieczeństwa Lotniczego OKL PRZ

24-02-2020 r.
Program III Konferencji Bezpieczeństwa Lotniczego organizowanej przez Ośrodek Kształcenia Lotniczego Politechniki Rzeszowskiej 28 lutego 2020 r.

Archiwum wiadomości