Strona: Ośrodek Kształcenia Lotniczego PRz w Jasionce

12 Kwi

Od 16 kwietnia rozpoczynamy loty nocne

12-04-2018 r.
Informujemy, że od poniedziałku 16 kwietnia rozpoczynają się nocne loty szkoleniowe.
11 Kwi

Loty szkoleniowe w czasie tzw. "długiego weekendu majowego"

11-04-2018 r.
Informujemy, że decyzją kierownictwa OKL PRz loty szkoleniowe w czasie trwania tzw. "długiego weekendu majowego" będą odbywały się w normalnym trybie. Prosimy studentów o planowanie lotów.

20 Mar

Współpraca FIS i pilotów w przestrzeni niekontrolowanej - prelekcja

20-03-2018 r.
24 marca 2018 r. w Aeroklubie Podkarpackim w Krośnie odbędzie się prelekcja Działu Informacji Powietrznej PAŻP na temat zasad sprawnej komunikacji radiowej, kwestii zw. z zamykaniem planu lotu...
12 Mar

Rozpoczęcie praktyk

12-03-2018 r.
Informujemy, że tegoroczne praktyki studenckie na kierunku pilotaż rozpoczną się w czwartek 15 marca 2018 r.