Strona: Studenci Politechniki Rzeszowskiej i ich konstrukcja jadą do Teksasu na międzynarodowe zawody / Ośrodek Kształcenia Lotniczego PRz w Jasionce

2023-03-30
, red.  KH

To już ostatnie przygotowania studentów Politechniki Rzeszowskiej z koła naukowego Euroavia Rzeszow do międzynarodowych, amerykańskich zawodów bezzałogowych samolotów udźwigowych SAE Aero Design. W drużynie są m.in studenci specjalności "pilotaż".

W zespole jest dwóch pilotów. Mają świadomość dużej konkurencji ale są dobrej myśli. Zawodom w Teksasie patronują największe światowe koncerny zajmujące się produkcją i konstruowaniem samolotów. Dla pasjonatów lotnictwa z Rzeszowa to ogromna przygoda.

Materiał filmowy Telewizji Rzeszów [kliknij link]

Fot. TVP3 Rzeszów