KADRA

Imię i nazwisko Stanowisko E-mail Telefon
mgr Mieczysław Górak

Dyrektor OKL, 
instruktor pilot

oklprz@prz.edu.pl 17 743 2714
mgr Zbigniew Piskor Z-ca dyrektora OKL, Kierownik Szkolenia (HT), instruktor pilot, egzaminator senior LKE z.piskor@prz.edu.pl 17 743 2758
inż. Szczepan Bartler Kierownik szkolenia praktycznego CFI, Instruktor pilot, egzaminator senior LKE s.bartler@prz.edu.pl 17 743 2732
dr Piotr Borowik Kierownik  Szkolenia Teoretycznego CTKI, 
Instruktor pilot
p.borowik@prz.edu.pl 17 743 2721
mgr inż. Krzysztof Grabek Instruktor pilot k.grabek@prz.edu.pl 17 743 2722
mgr inż. Mariusz Hajduga Referent nadzoru operacyjnego,
Instruktor pilot
m.hajduga@prz.edu.pl 17 743 2720
mgr inż. Tomasz Pytlowany Instruktor pilot t.pytlowany@prz.edu.pl 17 743 2720
Kamil Kliza Instruktor pilot k.kliza@prz.edu.pl 17 743 2720
mgr inż. Wojciech Hodacki Instruktor pilot w.hodacki@prz.edu.pl 17 743 2705
mgr inż. Maciej Domiszewski Starszy specjalista ds. szkoleń mechaników MTO mdom@prz.edu.pl 17 743 2713
mgr inż. Witold Ostrowski Specjalista SMS w.ostrowski@prz.edu.pl 17 743 2770
Aleksander Świgoń Specjalista ds. jakości aswigon@prz.edu.pl 17 743 2717
mgr inż. Mirosław Gorol Kierownik obsługi AMO mir_gor@prz.edu.pl 17 743 2737

 Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. Więcej informacji odnośnie plików cookies.

Akceptuję