Strona: Kolejni studenci pilotażu ukończyli szkolenie / Ośrodek Kształcenia Lotniczego PRz w Jasionce

Kolejni studenci pilotażu ukończyli szkolenie

2022-10-12
, red.  Artur Buk

Miło nam poinformować, że w piątek 7 października 2022 r. w trakcie uroczystości 72. inauguracji roku akademickiego na Politechnice Rzeszowskiej, 23 studentów kierunku lotnictwo i kosmonautyka, specjalności „pilotaż" otrzymało certyfikat ukończenia szkolenia lotniczego.

Certyfikaty oraz pagony wręczyli rektor Politechniki Rzeszowskiej prof. dr hab. inż. Piotr Koszelnik i dyrektor Ośrodka Kształcenia Lotniczego dr inż. Arkadiusz Rzucidło.

Ponadto jeden z absolwentów, mgr inż. Artur Bednarz, został uhonorowany przez Światowe Stowarzyszenie Lotników Polskich wyróżnieniem prymusa wśród lotników. Dokument na ręce dyrektora OKL wręczył wiceprezes Światowego Stowarzyszenia Lotników Polskich prof. Marek Grzegorzewski.

fot. B. Motyka, K. Pudełko