Strona: PRz Racing Team testował swój nowy bolid PMT-03 / Ośrodek Kształcenia Lotniczego PRz w Jasionce

PRz Racing Team testował swój nowy bolid PMT-03

2021-07-13
, red.  Maja Bakalarz

W czerwcu Studenckie Koło Naukowe Formula Student przeprowadzało testy swojego najnowszego bolidu wyścigowego PMT-03 na terenie OKL.

Studenci sprawdzali swoją konstrukcję pod względem wytrzymałości, zwrotności, przyspieszenia oraz trenowali kierowców, żeby jak najlepiej przygotować się na sezon zawodów Formuły Student.

Już na początku lipca zespół wziął udział w zawodach Formuła Student Netherlands, a przed nimi jeszcze zawody w Czechach, na Chorwacji, Węgrzech i we Włoszech.

Fot. SKN Formula Student