Strona: Program stypendialny dla studentów WBMiL / Ośrodek Kształcenia Lotniczego PRz w Jasionce

Program stypendialny dla studentów WBMiL

2018-11-09

Ośrodek Kształcenia Lotniczego informuje ,że istnieje możliwość uzyskania stypendium Marszałka województwa podkarpackiego dla studentów I roku WBMiL które wynosi 2000 zł, wypłacane jest jednorazowo.
Uzupełniający nabór wniosków trwał będzie od 13 do 20 listopada 2018 r.
Wymagane jest wypełnienie wniosku oraz świadectwo maturalne.

Informacje o programie stypendialnym znajdują się pod adresem: