Strona: Kolejny sezon szkoleniowy w OKL rozpoczęty / Ośrodek Kształcenia Lotniczego PRz w Jasionce

Kolejny sezon szkoleniowy w OKL rozpoczęty

2021-01-22
, red.  Artur Buk

Oblotem samolotu akrobacyjnego ZLIN 242L został zainaugurowany tegoroczny sezon szkoleniowy w Ośrodku Kształcenia Lotniczego Politechniki Rzeszowskiej.

Za sterami statku powietrznego o znakach SP-TZZ zasiedli: dyrektor Ośrodka Kształcenia Lotniczego, instr pilot Mieczysław Górak oraz Krzysztof Grabek, instr pilot OKL.

W bieżącym roku w OKL praktyki lotnicze będzie odbywało 148 studentów specjalizacji „pilotaż” Politechniki Rzeszowskiej.