Strona: Kolejni absolwenci pilotażu otrzymali certyfikaty ukończenia szkolenia / Ośrodek Kształcenia Lotniczego PRz w Jasionce

Kolejni absolwenci pilotażu otrzymali certyfikaty ukończenia szkolenia

2019-10-12

W piątek, 11 października, odbyła się uroczysta Inauguracja 69. Roku Akademickiego 2019/2020. Ważnym elementem uroczystości było wręczenie certyfikatów ukończenia szkolenia studentom pilotażu - absolwentom Politechniki Rzeszowskiej, którzy zawód pilota zdobywali w Ośrodku Kształcenia Lotniczego w Jasionce.

W bieżącym roku szkolenie lotnicze na Politechnice Rzeszowskiej ukończyła rekordowa liczba - 40 osób. Studenci odebrali certyfikaty z rąk prof. dr. hab. inż. Tadeusza Markowskiego, Rektora Politechniki Rzeszowskiej oraz instr. pilota mgr. Mieczysława Góraka, Dyrektora Ośrodka Kształcenia Lotniczego.

Wszystkim naszym absolwentom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w zawodzie pilota komunikacyjnego.

Fot. T. Poźniak, A. Buk