Instruktorzy OKL z upoważnieniami do szkolenia w zakresie UPRT

16-02-2020
, red.  Artur Buk
Zlin Z-242L

Decyzją Urzędu Lotnictwa Cywilnego, instruktorzy piloci Ośrodka Kształcenia Lotniczego Politechniki Rzeszowskiej: Mieczysław Górak, Krzysztof Grabek oraz Zbigniew Piskor, uzyskali upoważnienie do szkolenia w zakresie UPRT (upset prevention and recovery training / szkolenie w zakresie zapobiegania i wyprowadzania z sytuacji krytycznych).

Natomiast instruktor pilot Mieczysław Górak, Dyrektor OKL, decyzją ULC uzyskał upoważnienie do zaawansowanego szkolenia w zakresie UPRT.

Powrót do listy aktualności