Strona: Instruktorzy OKL z upoważnieniami do szkolenia w zakresie UPRT / Ośrodek Kształcenia Lotniczego PRz w Jasionce

Instruktorzy OKL z upoważnieniami do szkolenia w zakresie UPRT

2020-02-16
, red.  Artur Buk
Zlin Z-242L

Decyzją Urzędu Lotnictwa Cywilnego, instruktorzy piloci Ośrodka Kształcenia Lotniczego Politechniki Rzeszowskiej: Mieczysław Górak, Krzysztof Grabek oraz Zbigniew Piskor, uzyskali upoważnienie do szkolenia w zakresie UPRT (upset prevention and recovery training / szkolenie w zakresie zapobiegania i wyprowadzania z sytuacji krytycznych).

Natomiast instruktor pilot Mieczysław Górak, Dyrektor OKL, decyzją ULC uzyskał upoważnienie do zaawansowanego szkolenia w zakresie UPRT.