Strona: Wileński Uniwersytet zainteresowany szkoleniem mechaników w OKL PRz / Ośrodek Kształcenia Lotniczego PRz w Jasionce

Wileński Uniwersytet zainteresowany szkoleniem mechaników w OKL PRz

2018-04-10

9 kwietnia 2018 r. Ośrodek Kształcenia Lotniczego odwiedzili dr Darius Rudinskas, prodziekan Instytutu Lotnictwa oraz dr Ramunas Kikutis z Katedry Technlogii Lotniczych Wileńskiego Uniwersytetu Technicznego. Celem wizyty było zapoznanie się ze szkoleniem mechaników lotniczych oraz rozmowy na temat nawiązania ewentualnej współpracy w tym zakresie.