Strona: Ośrodek Kształcenia Lotniczego PRz w Jasionce / Strona: 14

12 Kwi

Praktyki mechaników - informacje

12-04-2018 r.
Informacje dla studentów WBMiL przed przystąpieniem do praktycznych szkoleń obsługowych w ramach certyfikowanego kursu do licencji mechanika lotniczego.
10 Kwi

Wileński Uniwersytet zainteresowany szkoleniem mechaników w OKL PRz

10-04-2018 r.
Goście z Wileńskiego Uniwersytetu Technicznego zapoznawali się ze szkoleniem mechaników lotniczych i rozmowiali na temat nawiązania ewentualnej współpracy.

06 Kwi

Trwają loty szkoleniowe

06-04-2018 r.
Po ustąpieniu zimy rozpoczęły się tegoroczne praktyki studenckie na kierunku pilotaż. Decyzją kierownictwa Ośrodka loty odbywają się również w soboty i niedziele.
28 Mar

Aeroklub Krakowski szuka menedżera lotnictwa

28-03-2018 r.
Aeroklub Krakowski poszukuje menedżera lotnictwa. Mile widziany absolwent Politechniki Rzeszowskiej.

12 Lut

Odnowienie współpracy z Wileńskim Uniwersytetem Technicznym

12-02-2018 r.
W dniach od 8 do 10 lutego 2018 roku odbyła się wizyta przedstawicieli władz Politechniki Rzeszowskiej na Uniwersytecie Technicznym w Wilnie.
12 Gru

Relacja z ćwiczeń przeprowadzonych na lotnisku Rzeszów EPRJ

12-12-2017 r.
12 grudnia 2017 r. na terenie lotniska Rzeszów EPRJ przeprowadzone zostały ćwiczenia z udziałem pięciu zastępów straży pożarnej.

08 Gru

Relacja z Konferencji Bezpieczeństwa Lotniczego 2017

08-12-2017 r.
W dniach 7-8 grudnia 2017 r. Politechnika Rzeszowska zorganizowała konferencję dotyczącą bezpieczeństwa lotniczego poświęconą tzw. "małemu lotnictwu".
17 Paź

Nowy samolot i droga kołowania

17-10-2017 r.
"Tampico" TB-9 - to wyprodukowany we Francji samolot szkoleniowy, który dołączy do floty Ośrodka Kształcenia Lotniczego Politechniki Rzeszowskiej. Ośrodek zyskał także nową drogę kołowania.

Archiwum wiadomości